The Beat

Origin News - Powered by EA POSTED BY Andy Katkin ON Oct 4, 2012

[cs_CZ] Welcome to the Origin Insider Blog

Velice mě těší, že mohu napsat tento úvodní příspěvek na náš nový blog Origin Insider. Již nyní komunikujeme s tisícovkami uživatelů služby Origin na našich fórech, na Twitteru Origin Insider a na našich stránkách na Facebooku. Chtěli jsme však zřídit i nějaký stálejší prostor, kam byste se mohli snadno vracet a mít stále přehled o nejčerstvějších novinkách a událostech kolem služby Origin. Budete zde nacházet různá oznámení týkající se služby Origin, podrobnosti o nových prvcích a funkcích, informace o připravovaných komunitních akcích, detaily o nabízených hrách (přímo od EA i od ostatních vývojářů z celého světa) a aktualizace o plánovaných údržbách i neočekávaných výpadcích služby.

Uvědomujeme si, že informace o videohrách můžete získávat z mnoha zdrojů. Chceme však mít jistotu, že budete vědět, kam jít, pokud se bude dít něco důležitého kolem služby Origin.

Cílem tohoto blogu je udržovat s vámi, našimi uživateli, otevřený dialog a hovořit spolu o věcech, které jsou pro vás podstatné. Pište nám tedy prosím do komentářů, co byste rádi našli jak na službě Origin, tak na tomto blogu. Tým služby Origin vám bude dennodenně naslouchat a bavit se s vámi. Doufáme, že se tohoto oboustranného rozhovoru zúčastníte i právě vy.